دسته‌ها
وب سرویس API پیامک انبوه

ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق مخابرات

ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق مخابرات از رویا تا واقعیت

معمولا ما ایرانی ها از قدیم به دنبال این بوده ایم تا هر کالا و خدماتی را بدون واسطه دریافت کنیم.

جستجوی همه روزه کلماتی مانند ارسال اس ام اس تبلیغاتی از مخابرات یا پنل اس ام اس مخابرات و مانند آن شاهد این ادعاست.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به کجا مراجعه کنم؟

شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی نمیتوانید به مخابرات محله خود و یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید.در صورت مراجعه این شرکتها سفارش شما را قبول نخواهند کرد.

ارسال پیامک تبلیغاتی توسط پنل پیامک یا سامانه پیام کوتاه یا SMS PANEL صورت میگیرد که قبلا در مقاله تحت عنوان ارسال پیامک از طریق اینترنت برای شما توضیح داده شد.شرکت های اپراتور پیامکی و یا مخابرات ارائه دهنده پنل اس ام اس و خدمات مربوط به آن نیستند و این سرویس از طریق شرکت های خصوصی مانند کاوه پیامک ارائه میشود.

کاوه پیامک کارگزار رسمی و مستقیم اپراتوهای پیامکی میباشد.شما علاوه بر امکان تهیه این سامانه خواهید توانست از خدمات پشتیبانی ما نیز بهره مند شوید.

پس اگر به پنل اس ام اس مخابرات یا پنل پیامک مخابرات یا ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق مخابرات میگردید باید با کاوه پیامک که کارگزار رسمی این اپراتورهاست تماس بگیرید.

همانگونه که در مطلب ارسال پیامک از طریق اینترنت شرح داده شد شما میتوانید هر یک از پنلهای پیامکی کاوه پیامک را انتخاب کنید و بلافاصله بعد از خرید شما امکان ارسال تبلیغات از طریق مخابرات را خواهید داشت.

با خرید از کاوه پیامک در ۷ روز هفته میتوانید از یک پشتیبانی خوب و تخصصی بهره مند باشید.

اگر در انتخاب پنل مورد نظر خودتان دچار تردید شدید کافیست با شماره درج شده در کاوه پیامک تماس بگیرید و به مدت ۵ دقیقه مشاوره فروش داشته باشید.