دسته‌ها
وب سرویس API

افزونه whmcs با قابلیت ارسال پترن

افزونه whmcs با قابلیت ارسال پترن از داخل سامانه کاوه پیامک قابل دریافت میباشد.برای دانلود افزونه whmcs از داخل سامانه کاوه پیامک از منوی وب سرویس افزونه ها را انتخاب نموده و سپس نسبت به دانلود آن اقدام کنید.

برای نصب افزونه whmcs با قابلیت ارسال پترن باید آنرا بر روی سایت خود در جایی که اسکریپت whmcs را نصب نموده اید آپلود نموده و سپس آنرا از حالت zip خارج کنید.

اسکریپت whmcs یکی از معروفترین و پرکاربردترین اسکریپتها برای شرکتهای فروش خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب میباشد.whmcs کلیه امور مربوط به مشتریان از قبیل پشتیبانی ،امور درگاههای پرداخت و پرداخت،ثبت دامنه و ایجاد اتوماتیک host را مدیریت و انجام میدهد.

یکی دیگر از کاربردهای whmcs برای کسانی است که توانایی تولید نرم افزار دارند.این افراد میتوانند از طریق whmcs نسبت به فروش لایسنس نرم افزار خودشان اقدام نمایند.

whmcs امروزه توسط بسیاری از شرکتهای معتبر در زمینه میزبانی وب و ثبت دامنه در سطح جهان و ایران استفاده میشود.این نرم افزار را میتوان قدرتمند ترین نرم افزار تحت وب برای مدیریت امور حسابداری و پشتیبانی کاربران در شرکتهای هاستینگ و ثبت دامنه دانست.

whmcs یک نرم افزار رایگان نیست و شما برای استفاده از آن باید لایسنس آنرا تهیه کنید.بهترین وب سایت ایرانی برای تهیه لایسنس whmcs شرکت نینانیک به آدرس https://ninanic.ir میباشد که بهترین و واقعی ترین قیممتها را برای این اسکریپت ارايه میکند.

به شما پیشنهاد میکنیم اگر قصد راه اندازی شرکت هاستینگ را دارید حتما برای اتوماسیون کسب و کار خود از whmcs استفاده کنید.تمام امور هاستینگ شما و در یک کلام فروش و پشتیبانی شما بصورت اتوماتیک توسط این نرم افزار انجام میشود.

بعد از نصب whmcs شما با نصب افزونه whmcs با قابلیت ارسال پترن هواهید توانست یک ارتباط بهتری بین سایت خودتان و مشتریان ایجاد کنید چرا که کلیه امور به موبایل شما و مشتریان شما پیامک خواهد شد.

اگر قصد استفاده از whmcs را دارید سامانه کاوه پیامک برای شما ۳۰ درصد تخفیف ویژه درنظر گرفته است.(فقط ویژه کاربران whmcs)