درباره کاوه پیامک

داستان کاوه پیامک

جرقه شروع کار کاوه پیامک ازمشکلاتی بود که خودمان با آنها مواجه بودیم. مدیر  کاوه پیامک از فعالان حرفه ای وب در اینترنت است و از سال ١٣٨۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. ایده کاوه پیامک از اینجا آغاز شد که برای کسب و کار های آنلاین خودمان از شرکت های مختلف سرویس های پیامک تهیه می کردیم و زمانی که به مشکلات جدی بر می خوردیم، تیم فنی آن شرکت ها یا در بسیاری از موارد پاسخگو نبودند و یا از همه مهمتر در برخی موارد اطلاعات مشتریانمان را از دست می دادیم، زمانی که کتاب های مختلف در حوزه کسب و کار را مطالعه کردیم ایده راه اندازی کاوه پیامک در ذهن ما شکل گرفت تا این که تصمیم گرفتیم تمامی تجربیات بد گذشته خودمان را به تجربیات لذت بخش برای مشتریانمان تبدیل کنیم. در کاوه پیامک ما یک هدف داریم و آن هم تامین امنیت ، پایداری سرویس ها ، پاسخ گویی سریع و احترام به مشتری است.

آشنایی با بنیانگذار کاوه پیامک

کاوه توفیقی – زاده:آبان ۱۳۵۸ در شهر تاریخی اصفهان

تمام دوران کودکی،نوجوانی و جوانی خود را در اصفهان گذرانده است.منشاء علاقه او به کامپیوتر به سال ۱۳۷۲ بازمیگردد زمانیکه در سال اول دبیرستان برای درس طرح کاد به آموزش کامپیوتر روی آورد.یعد از مدتی پدرش که علاقه بیش از حد وی را به کامپیوتر میدید  برای وی یک کامپیوتر ۳۸۶ با ۴۰ مگابایت هارد و یک مگابایت رم (که آنروزها کامپیوتر روز محسوب میشد) همراه با مونیتور تی وی ام  از شرکت به افزار واقع در چهارباغ بالا خریداری نمود و رابطه ناگسستنی او با دنیای کامپیوتر شروع شد.

او کار را با داس ۵ آغاز نمود و برنامه نویسی GW BASICو بعد به پاسکال و فورترن و سی روی آورد.بصورت کاملا اتفاقی با فاکس پرو و مهندس حسین جردکانی آشنا شد و سالها به برنامه نویسی بانکهای اطلاعاتی که به نظرش ساختار بانکهای اطلاعاتی منحصر بفرد آمده بود به کمک فاکس پرو پرداخت و چندین پروژه مختلف را با همراهی گروههای نرم افزاری کوچک به انجام رسانید.

وی در سال ۱۳۸۱ شرکت توسعه صنعت ارتباطات و نرم افزار پارس را بنیان گذاشت که در آن سالها یکی از ۴ شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات و شبکه داده ها محسوب میشد.او از همان ابتدا به عضویت انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران شعبه اصفهان درآمد و خیلی زود در اولین کمیته فناوری اطلاعات استان اصفهان که ماموریت تعیین قیمت برای خدمات فناوری اطلاعات را بعهده داشت به ریاست مهندس کاظم آیت الهی درآمد.

بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی و پایان خدمت مقدس سربازی و مدتی کار در بازار ایران، از ایران به مدت ۱۰ سال به سمت کشورهای روسیه،ارمنستان و گرجستان مهاجرت نمود و در آنجا با روشهای برنامه نویسی نوین و راه اندازی مراکز کنترل ماهواره ای و مراکز داده آشنا شد.کاوه توفیقی در اسفند ۹۷ به ایران بازگشت تا حاصل تجربیات خود را به جامعه ایرانی منتقل نماید.

تسلط به زبانهای خارجی:
انگلیسی(خواندن و نوشتن و صحبت کردن)
روسی(خواندن و نوشتن و صحبت کردن)
ارمنی(خواندن و نوشتن و صحبت کردن)
عربی(خواندن و نوشتن)

تخصص های برنامه نویسی:

مسلط به زبان PHP و Python-مسلط به بانکهای اطلاعاتیSQL-جاوا و طراحی سایتهای اینترنتی با محتوای دینامیک

تخصص های شبکه و سرور:

پیاده سازی انواع شبکه های LanوWAN-راه اندازی سرورهای مبتنی بر لینوکس(UBUNTUوCentos)- طراحی و پیاده سای انواع کنترل پانلهای تحت وب بخصوصCPanelوPlesk

سیستم عامل مورد علاقه:

Ubuntu

تخصص مخابراتی:

راه اندازی مراکز تلفن اینترنتی مبتنی بر VOIP

تحصیلات آکادمیک:

مهندسی شیمی-گرایش صنایع پتروشیمی از دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا

کارشناسی ارشد اقتصاد با گرایش کارآفرینی بین الملل از دانشگاه منطقه ای اروپایی-ایروان کشور ارمنستان

کارشناسی ارشد اقتصاد کشاورزی از دانشگاه کشاورزی خارکوف-اوکراین 
کارشناسی ادبیات روسی از دانشگاه اسلاوینسکی روسیه

دکترا اقتصاد کلان (ناتمام)!!

شعار و فلسفه کاوه توفیقی در زندگی:

به مردم احترام بگذارید ولی هیچوقت حرف مردم روی شما تاثیر نگذارد.عقیده مردم در بهترین حالت برای خودشان محترم است.در سکوت کار کنید و اجازه دهید موفقیت هایتان درستی کارهای شما را فریاد بزنند.