ضمانت بازگشت وجه

این برگه به بیان شرایط  استفاده از ضمانت ۷ روزه بازگشت وجه میپردازد:
ضمانت بازگشت وجه تا ۷ روز
سامانه پیامکی کاوه پیامک دارای گارانتی بازگشت وجه به مدت ۷ روز بعد از خرید می‌باشد و اگر شما سامانه پیامکی کاوه پیامک را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از پنل پیامک ما به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. گارانتی بازگشت وجه امکانی است که کاوه پیامک در اختیار کاربران قرار داده تا با خیالی آسوده اقدام به خرید نمایند.
عنایت داشته باشید که  پنلهای نمایندگی شامل این گارانتی برگشت وجه ۷ روزه نمیشوند .
 
شرایط استفاده از ضمانت  بازگشت وجه:
۱– فقط در شرایطی میتوانید درخواست بازگشت هزینه را نمایید که حساب شما مراحل تأیید را پشت سرگذاشته باشد.(موبایل و مدارک شناسایی شما مورد تأیید واقع شده باشد.)
۲– فقط در شرایطی میتوانید درخواست بازگشت هزینه را نمایید که هیچ شماره پیامکی اختصاصی اعم از رایگان یا غیررایگان خریداری ننموده باشید در غیر اینصورت گارانتی بازگشت وجه باطل است.هر خط رایگان ثبت شده در سیستم معادل ۲۰ هزار تومان قیمت دارد که بدلیل سیاست مشتری مداری بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.
 اخطار: اگر در مورد سامانه ما هنوز تصمیم ۱۰۰ درصد نگرفته اید لطفا از سفارش خطوط رایگان و غیررایگان پرهیز مطلق کنید.
۳در صورتی که از سامانه پیامک هیچ پیامکی ارسال نکرده باشید 20% و درصورت ارسال پیامک از طریق سامانه پیامک 30% از مبلغ بسته خریداری شما به عنوان کارمزد خدمات  کسر خواهد شد.
۴-در صورت ارسال بیش از ۲۵۰ پیامک از سامانه کاوه پیامک این گارانتی باطل است و امکان بازگشت وجه نمیباشد.
۵در صورت دریافت افزونه پیامکی، لینک خرید افزونه اس ام اس و خدمات مشابه، گارانتی بازگشت وجه باطل میشود.
۶– لازم به ذکر است که شارژ خریداری شده  و موجود در  سامانه(باقیمانده در سامانه) به هیچ عنوان قابل عودت نیستند.
۷درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ارسال تیکت امکان پذیر است و  در تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید.
۸هنگام خرید سامانه پیامک حتما اکانت خریداری شده به نام خودتان باشد چون واریز وجه فقط به حساب صاحب پنل پیامک امکان پذیر است.
 ۹-بعد از ۷ روز به هیچ عنوان وجه سامانه بازگشت داده نخواهد شد.
۱۰- در کل استفاده از ضمانت بازگشت وجه تا ۷ روز فقط برای وجه پرداختی برای بسته انتخابی شما قابل اجرا خواهد بود آنهم پس از کسورات مشروحه در این ضمانت نامه که حداقل ۲۰ درصد است.
۱۱- چنانچه بعد از درخواست بازگشت وجه؛ پیامک دیگری از پنل شما ارسال شود ضمانت نامه بازگشت وجه باطل است و امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
روش درخواست و استفاده از ضمانت ۷ روزه بازگشت وجه:
برای درخواست برگشت وجه، باید درخواست خود را  تا ۷ روز از طریق تیکت به بخش امور مالی در داخل سامانه اعلام کنید.موضوع پیامک ارسالی شما به واحد امور مالی باید  بازگشت وجه باشد و در داخل تیکت شماره کارت بنام صاحب سامانه(فقط بنام صاحب سامانه) درج شود .واحد امور مالی کاوه پیامک بعد از انجام مراحل بازرسی و کنترل مواد مندرج در این ضمانت نامه  در اسرع وقت پس از انجام محاسبات و کسر کسورات مشروحه در بالا مانده  وجه شما عودت داده خواهد شد  و دسترسی شما به سامانه کاوه پیامک قطع خواهد شد.
بازگشت وجه به حساب شما ممکن است تا ۳ روز کاری به طول انجامد.