دسته‌ها
پیامک

پنل اس ام اس

پنل اس ام اس چیست؟سامانه پیامکی چیست؟سامانه پیام کوتاه چیست؟سامانه ارسال پیامک انبوه چیست؟پنل ارسال انبوه SMSچیست؟

تمام موارد بالا روزانه در google.com و سایر موتورهای جستجو مورد جستجو قرار میگیرند و در واقع همه بخ یک سیستم اشاره دارند: سامانه پیامک

شاید بدانید که با یک پنل اس ام اس میتوان به کسب و کار خودتان رونق دهید ولی اطلاع زیادی درباره پنل اس ام اس و امکانات آن ندارید.

سامانه پیامکی ابزاری است برای ارتباط با مشتری / دانش آموزان / دانشجویان و بطور کلی مخاطبان و از سوی دیگر یک وسیله تبلیغات گسترده و هدفمند و از همه مهمتر ارزان قیمت است.

پیامک انبوه با پنل اس ام اس

با استفاده از امکانات سامانه اس ام اس میتوانید برند خود را در سطح کشور بصورت هدفمند با کمترین هزینه و سرعت خیلی بالا تبلیغ کنید یا اخبار و اطلاعیه و فراخوان خود را اعلام کنید. میتوانید به یک منطقه پستی مشخص و یا کوچه و بازار مشخص در شهر خاص که هدف شماست پیامک ارسال کنید. یا به پیش شماره های خاص یک شهر اس ام اس انبوه بفرستید. و یا حتی میتوانید از بانک اطلاعاتی مشاغل که ما در اختیار شما قرار میدهیم به صاحبان مشاغل یا اصناف خاص پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

سامانه پیام کوتاه یک نرم افزار تحت وب است

شما نیازی نیست تا برای استفاده از سامانه پیام کوتاه نرم افزار اضافه ای بر روی سیستم خود نصب کنید.فقط کافیست کامپیوتر شما یک اتصال اینترنت داشته باشدوبا استفاده از مرورگر خودتان براحتی میتوانید از سامانه پیام کوتاه خودتان استفاده کنید.

برای استفاده از پنل اس ام اس یا همان سامانه پیام کوتاه حتی نیاز نیست که همیشه آنلاین باشد سیستم میتواند حتی ارسال بصورت زمانبندی شده داشته باشد.

در یک کلام سامانه پیامکی تحت مرورگر اینترنتی شما براحتی اجرا میشود.منظور از مرورگر اینترنتی همان نرم افزاری است که همین حالا دارید با آن سایت کاوه پیامک را مشاهده میکنید.

امکانات پنل اس ام اس کاوه پیامک:

شما با خرید هر یک از بسته های پنلهای پیامکی کاوه پیامک به تمام امکانات پنل اس ام اس یا سامانه پیامکی دسترسی دارید.از پاسخگوی خودکار تا نوبت دهی و امکان برگزاری نظرسنجی اینترنتی و تنظیم منشی پیامکی شما،یادآوری قرار ملاقاتها و سررسید اقساط و … هر کاری که با یک پنل اینترنتی قابل انجام است در اختیار شماست.

برای مشاهده لیست کامل امکانات میتوانید از منوی سایت امکانات کلیه بسته ها مشاهده کنید.

همچنین شما میتوانید ارسال بر اساس سن یا بر اساس تفکیک جنسیت یا ترکیب هر دو را با هم داشته باشید.

برای خرید پنل اس ام اس خودتان همین حالا میتوانید از طریق کاوه پیامک اقدام کنید.برای این منظور اینجا کلیک کنید.