دسته‌ها
وب سرویس API

کاربرد پیامک برای توزیع کنندگان کالا

به کارگیری پیامک برای توزیع کنندگان کالا می تواند سودمندتر و مفیدتر از بازاریابی سنتی و یا مشتری مداری تلفنی در این صنف باشد. توزیع کنندگانی که کالا را به واحدهای تجاری و فروشگاهی می رسانند برای کار خود شاید از پیامک و کاربرد آن به درستی اطلاعاتی نداشته باشند.

کاربرد پیامک برای توزیع کنندگان کالا :

کاربرد تبلیغاتی :

توزیع کنندگان کالا در فروشگاه ها برای یافتن جایگاه محصولات خود بیشتر از بازاریابی سنتی استفاده می کنند. بهتر است از سامانه پیامکی کاوه پیامک برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی استفاده نمایید. قابلیت ارسال از طریق بانک اصناف می تواند به شما کمک کند تا ارسال هدفمندتری برای جذب بازار داشته باشید. به شماره موبایل فروشگاه دارانی که از دستگاه کارتخوان استفاده می کنند ارسال پیامک نمایید و یا اگر خودتان لیست شماره موبایل های هدف خود را دارید وارد سامانه اس ام اس نموده و ارسال پیامک خود را مدیریت نمایید.

حتی میتوانید بعضی از محصولات را برای بانوان و آقایان معرفی کنید و حتی پاسخ آن ها را دریافت کنید و ببینید.

کاربرد برای ارتباط با خریداران :

توزیع کنندگان کالا می توانند کیفیت محصولات، میزان مرجوعی ها، ساعت و نحوه دریافت کالا و خدمات و … را از طریق یک شماره پیامکی دریافت نمایید. صاحبان فروشگاه ها با ارسال پیام های دسته بندی شده نظرات و بازخوردها می توانند خدمات دهی خود را نیز ارتقا دهند و توزیع کنندگان نیز با بهره گیری از نظرات ارسال شده می توانند محصولات مورد درخواست خریداران نهایی را دانسته و در تولیدات خود لحاظ کنند.

کاربرد پیامک برای توزیع کنندگان کالا به همین موارد ختم نمی شود. شرکت توزیع کننده می تواند با ارسال پیامک اطلاعات زمان ارسال محصوات، تعداد، هزینه و … را به صاحبین فروشگاه اطلاع دهد. البته برخی از شماره موبایل ها دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند.امکاناتی در کاوه پیامک پیش بی شده است تا بتوانید به همه افراد پیامرسانی تبلیغاتی داشته باشید.