دسته‌ها
وب سرویس API

کار با دفترچه تلفن

کار با دفترچه تلفن یکی از بخشهای مهم در آموزش سامانه کاوه پیامک به حساب می آید.

هر کسب و کاری برای خودش نیاز به داشتن یک دفترچه تلفن دارد و آن به این علت است که بیشتر کسب و کارها لازم دارند تا تلفن های همراه و ثابت مشتریان خودشان را برای اهداف مختلف جمع آوری نمایند.

برخی از کسبه ممکن است فروش اقساطی داشته باشند و نیاز دارند تا به مشتریانشان در موعد مقرر از طریق پیامک یادآوری سررسید اقساط را انجام دهند.

برخی دیگر از کسب وکارها به هنگام افزودن سرویس های جدید یا کالاهای جدید نیاز به اطلاع رسانی ویژه به مشتریان خودشان دارند.

برخی از کسب وکارها برای ایجاد ارتباط مجدد با مشریان قدیمی و برخی هم برای ارسال پیام های شادباش و تبریک و…نیاز به یک دفترچه تلفن اختصاصی برای ارسال پیامک دارند.

نحوه کار با دفترچه تلفن در سامانه IPPANEL بسیار ساده و راحت است.برای اینکار کافیست تا در ابتدا یک نام به دفترچه تلفن مورد نظر اختصاص دهید.

شما امکان ایجاد تعداد زیادی دفترچه تلفن برای اهداف مختلف را دارید.مثلا دفترچه تلفن برای تبریک تولد یا دفترچه تلفن برای مشتریان قسطی و…

بعد از این میتوانید فیلدهای دلخواه نیز به هر دفترچه تلفن خودتان اضافه کنید که این فیلدها ممکن از نوع متنی یا عددی یا از نوع تاریخ باشند.

بعد از ایجاد دفترچه تلفن و فیلدهای مورد نیازتان حال وقت وارد کردن شماره ها به هر دفترچه تلفن به طور جداگانه است.

بعد از اینکه مخاطبان خودتان را به دفترچه تلفن های ایجاد شده توسط خودتان افزودید میتوانید به راحتی به آنها از بخش ارسال پیامک ارسال کنید.

آموزش کار با دفترچه تلفن

برای کار با دفترچه تلفن آموزشی بصورت ویدئویی توسط کاوه پیامک تهیه شده است که میتوانید آنرا مشاهده کنید: